Strony www

serylomnickie.pl

www.SeryLomnickie.pl

Strona stworzona dla Gospodarstwa Ekologicznego "Kozia Łąka", produkującego jedne z najlepszych w kraju sery zagrodowe - Sery Łomnickie, wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa.

« zobacz online
 
www.inedu.pl

www.inedu.pl

InEdu jest firmą konsultingową świadczącą usługi doradcze na rynku edukacyjnym. Specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju szkół wyższych. Bo jak to mówią na rozwój nigdy nie jest za późno, dlatego my postanowiliśmy rozwinąć skrzydła i zaprojektować oraz wykonać profesjonalną i prostą za razem stronę internetową.

« zobacz online
 
www.filipprzymusinski.pl

www.filipprzymusinski.pl

Strona internetowa Filipa Przymusińskiego - jednego z naszych najlepszych triathlonistów, od wielu lat pozostającego w ścisłej polskiej czołówce. Wykonana prosto i schludnie, a jednocześnie w atrakcyjny wizualnie sposób.

« zobacz online
 
www.szkoleniazsercem.pl

www.szkoleniazsercem.pl

Nic nie sprawia nam więcej satysfakcji i przyjemności niż pasjonująca praca, w którą wkładamy całe swoje serce. Dlatego też ‘Szkolenia z Sercem’ to niezwykły pomysł firmy szkoleniowej Active Coaching dla tych, którzy nie tylko wkładają niezwykle dużo zaangażowania w wykonywaną pracę, ale także postanowili być pełni odpowiedzialni za swoje działania na rzecz społeczeństwa i środowiska. My jak najbardziej wspieramy pozytywne działania, dlatego również włożyliśmy całe swoje serce w przygotowanie dla nich strony www prezentującej kompleksową ofertę nietuzinkowych szkoleń.

« zobacz online
 
www.poznantriathlon.net

www.poznantriathlon.net

Ból minie a smak kapitulacji pozostanie na zawsze… Każdy triathlonista wie, że czasem trzeba coś zmienić, udoskonalić – jedni zmieniają rower, inny przechodzą na wyższe stopnie zaawansowania – my też postanowiliśmy zmienić stronę internetową UAM Triathlon Poznań. (tutaj kopiując nieco wpis ze strony)

« zobacz online
 
www.zdrowo-zakreceni.pl

www.zdrowo-zakreceni.pl

Zdrowo znaczy nudnie? Absolutnie nie! Wręcz przeciwnie można się nieźle pozytywnie zakręcić, czytając o wszystkich prozdrowotnych właściwościach naturalnej i smacznej żywności. Nie mogąc się oprzeć pokusie postawiliśmy postawić na nogi bloga promującego zdrową żywność i ekogastronomię. Nadaliśmy blogowi ciekawego wyglądu (oj nabrał rumieńców), a my cały czas dbamy, by nic złego nie spotkało go w trakcie funkcjonowania.

« zobacz online
 
www.odksimp.pl

www.odksimp.pl

ODK SIMP to Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP z Poznania, który aktywnie działa na rynku już od ponad 50 lat. Nie oznacza to jednak, że Ośrodek Doskonalenia Kadr jest w jakikolwiek sposób przestarzały, wręcz przeciwnie prężnie dostosowuje się do zmieniającego się otoczenia, stale poszerzając swoją ofertę szkoleniową oraz odświeżając swój wizerunek w sieci. Pomagając sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom rynku na zlecenie firmy sporządziliśmy projekt i wykonaliśmy stronę www prezentującą wszystkie zalety firmy, łącząc ze sobą długoletnią tradycję i nowoczesne rozwiązania.

« zobacz online