Konkursy i aplikacje (Facebook)

Przepis z Oliwą extra vergine

Konkurs na Przepis z Oliwą extra vergine

Lubisz gotować? Jeśli tak konkurs na przepis z oliwą extra vergine jest właśnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy w tym celu specjalną zakładkę konkursową, która w prosty i przejrzysty sposób przedstawiła uczestnikom konkursu najważniejsze jego zasady. Dodatkowo opracowaliśmy regulamin, by nie było żadnych wątpliwości. Rezultat? Ponad 40 oryginalnych przepisów z oliwą extra vergine w składzie i ponad 400 nowych fanów oliwy ? oj było z czego wybierać zwycięzców.
 
PowerBread

Konkurs PowerBread

Prowadzisz aktywny tryb życia? A może intensywnie trenujesz ciekawe sporty? Jaka by nie była przyczyna intensywnego wysiłku fizycznego mamy sposób, na szybkie naładowanie akumulatorów ? powerbread! Chcesz sprawdzić, czy i Tobie doda sił? Za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej każdy kandydat na testera mógł bez problemu wpisać swoje dane (imię, nazwisko, email) oraz zamieścić odpowiedź na proste pytanie ?dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać testerem powerbread? W konkursie udało nam się wyłonić 15 testerów, a jakie ciekawe uzasadnienia temu towarzyszyły ;).
 
Przepis z Gryszczeniówką

Konkurs na Przepis z Gryszczeniówką (Zielenina)

Lubicie domowe przetwory ? konfitury, nektary, soki? A do tego lubicie czasem upichcić coś ciekawego? Idealnie się składa, gdyż producent przetworów Gryszczeniówka, postanowił podzielić się swoimi produktami ze smakoszami domowych ?słoiczków? (wekli) oczekując w zamian ciekawych propozycji przepisów na napoje, dania obiadowe oraz desery, które w swoim składzie Gryszczeniówkowe pyszności zawierają. W tym celu powstała dedykowana aplikacja zbierająca wszystkie niezbędne dane konkursowiczów oraz przepisy kulinarne w jednym miejscu, umożliwiając dodatkowo oddawanie głosów na najlepsze zdaniem fanów profilu przepisy.
 
Konkursowa Zgadywanka (na UwielbiamPierogi)

Konkursowa Zgadywanka (na UwielbiamPierogi)

Uwielbiacie pierogi? My też! A czy wiecie, które Państwo uznawane jest za kolebkę pierogów? Albo jak na pierogi mówi się na Ukrainie? Aby nie było tak trudno można skorzystać z dodatkowej podpowiedzi i zaznaczyć szybko jedną z 3 odpowiedzi. Aby wszystko odbywało się prosto, sprawnie i przyjemnie aplikacja konkursowa losująca pytania z bazy i sprawdzająca poprawność zaznaczonych odpowiedzi była niezbędna.
 
Gra w Kapsle ? jak będzie

Gra w Kapsle

Pamiętacie jak kiedyś na podwórkach czy placach zabaw tworzyło się na piasku arcytrudne i kręte trasy do gry w kapsle? To były piękne czasy! Dziś nie ma już takich podwórek, ani tyle czasu na zabawy w piasku. Nic straconego, aby przywrócić trochę pięknych chwil oraz pokazać młodszemu pokoleniu ?jak to kiedyś za naszych czasów było? stworzyliśmy grę w kapsle, co prawda zamiast podwórka mamy monitor komputera, a zamiast palców kapsel popycha myszka komputerowa ? wszystko inne jest takie jak kiedyś.
 
Gotuj z papierem SAGA

Konkurs kulinarny ?Gotuj z Papierem SAGA?

Konkurs miał na celu promocję Papieru SAGA wśród osób amatorsko zajmujących się gotowaniem oraz publikujących na ten temat oraz wśród potencjalnych codziennych użytkowników produktu. Prowadzony był w dwóch etapach: w pierwszym wybierano kilkudziesięciu finalistów, których zadaniem (w drugim etapie) było przygotowanie i zaprezentowanie własnego dania opracowanego z użyciem Papieru SAGA. W wyniku realizacji projektu prawie 900 osób wzięło bezpośredni udział w działaniach konkursowych, a informacja o produkcie dotarła do ok. 30 tysięcy osób.